کمربند دوران حاملگی ایوال کمربند طبی دوران بارداری ترکیه کمربند طبی دوران بارداری ایتالیا کمربند طبی دوران بارداری اروپا کمربند طبی دوران بارداری اسپایا-کمربند چرم طبیعی ضد تشعشع دوران بارداری کمربند طبی دوران بارداری ترکیه کمربند طبی دوران بارداری ایتالیا کمربند طبی دوران بارداری اروپا کمربند طبی دوران بارداری اسپایا کمربند طبی دوران بارداری ایوال آلمان کمربند طبی دوران بارداری آلمان کمربند دوران بارداری

کمربند طبی دوران بارداری

نوشته شده در نوشته شده در محصولات ویژه, کمربند طبی دوران بارداری

شاید بدترین حالتی که بتوان در مورد مضرات موبایل تجسم کرد استفاده از آن در دوران بارداری است. محققان دانمارکی اعلام کردند که استفاده مستمر و طولانی از تلفن همراه در هنگام بارداری موجب اختلالات رفتاری در کودک می شود. مطالعات اخیر نشان داده است که فرزند زنانی که در دوران بارداری از تلفن همراه استفاده می کنند تا 80% در معرض مشکلات رفتاری قرار دارند.
گزارش های پزشکی حاکی از آن است که امواج تلفن همراه روی ضربان قلب جنین پیش از تولد و پس از آن تاثیر می گذارد.این گزارشات بخشی از نتایج مطالعات علمی 15 ساله در مورد تاثیر تلفن همراه بر سلامت افراد است و در مجله پزشکی “بیماری های مسری ” در دانمارک به چاپ رسیده و در آن 13 هزار مادر در دوران بارداری مورد بررسی قرار گرفته اند.بر اساس این مطالعات استفاده حتی دو تا سه بار در روز از تلفن همراه توسط مادران باردار می تواند مشکلاتی مانند پیش فعالی و اختلالات رفتاری را در کودکان به دنبال داشته باشد.مادرانی که از تلفن همراه استفاده می کنند فرزندان خود را تا 54% دچار مشکلات ارتباطات اجتماعی و اختلالات روحی و روانی قرار می دهندو استفاده از تلفن همراه پیش از 7 سالگی نیز در کودکان مشکلات رفتاری به وجود می آورد. 25% این کودکان در معرض اختلالات روحی، 24% با مشکل ارتباط با کودکان دیگر، 35% پیش فعالی و 49% در معرض مشکلات رفتاری قرار می گیرند.یکی از بدترین چیزها برای جنینی که در شکم مادر است، امواج الکترومغناطیسی موبایل است. بدن جنین هنوز بافت خوب و کاملی را به خود نگرفته و بسیار حساس است. امواج مایکروویوی موبایل منجر به کاهش عکس‌العمل مولکولی در بدن جنین می‌شود. این مسأله باعث تضعیف سیستم‌های مختلف بدن می‌شود که شاید هنگامی که فرزند به دنیا آمد بزودی در نوزاد دیده نشود، ولی پس از سال‌ها بیماری‌های مختلفی در کودک خود را نشان می دهند. در کشورهای سوئیس و اتریش به خانواده‌ها بسیار تأکید شده که بچه‌های زیر 16سال اصلاً با موبایل صحبت نکنند.چرا؟شما اگر یک سلول را در نظر بگیرید، دیواره‌ای آن را احاطه کرده است. سلول‌های مغز بچه‌ها هنوز شکل و ساختار محکمی به خود نگرفته‌اند. در واقع تکامل یافته نیستند و دیواره محکمی ندارند. به همین دلیل میزان بیشتری از تشعشعات را از خود عبور می‌دهند که باعث اختلالات عصبی در آن‌ها می‌شود و مسائلی مانند چشم درد و کم‌ اشتهایی در آنها دیده می‌شود.در کل حدود 58%  امواج موبایل‌ها برای کودکان و نوجوانان بیشتر از بزرگسالان مضر است. علاوه بر آن در برخی کشورهای اروپایی استفاده از موبایل‌ را در فضاهایی که افراد زیادی تجمع کرده‌اند، مانند اتوبوس، صحیح نمی‌دانند، زیرا امواج موبایل تنها به شخص استفاده کننده آسیب نمی‌رساند، بلکه نسبت به میزان فرکانسش افراد را تحت الشعاع قرار می‌دهد.

شرکت Silverto ایتالیا (تولید کننده کمربند و جلدهای موبایل ضد تشعشع) اقدام به تولید کمربندهایی مخصوص دوران بارداری از جنس چرم طبیعی و دارای برچسب نانوسیلور نموده که 97% امواج مایکروویو موبایل را جذب و مانع تابش تشعشعات مضر بر مادر و جنین خواهد شد.در کشورهای ایتالیا ، آلمان، ترکیه ،فنلاند و جمهوری چک استفاده از این کمربندها و یا کیفهای نانوسیلور از 6 ماه قبل از تصمیم به بارداری ،در حین بارداری و درطول دوران شیر خوارگی یک توصیه ضروری به والدین از طرف وزارت بهداشت آن کشورها است.

 

جهت دیدن کاتالوگ محصولات وارداتی کلیک کنید!