گمربند چرمی مردانه

کمربند چرم مردانه

نوشته شده در نوشته شده در محصولات ویژه, کمربند چرمی مردانه

کمربند با اینکه ممکن است جزء کوچکی از ستِ لباس به نظر آید، اما تناسب و زیبایی کمربند، نقش بسیار مهمی در لباس پوشیدن مردها ایفا می کند.
پیچیدگی طریقه ی استفاده از کمربند باعث می شود که اکثر آقایان به طرز نادرستی آن را به شلوار ببندند. پس اگر می خواهید با انتخاب و استفاده صحیح از کمربند، جلوه و شکوه بیشتری به لباسهایتان دهید و خوش تیپ تر به نظر آیید باید بیشتر در این مورد مطالعه کنید.

یه طور کلي کمربندها به دو نوع معمولي و رسمي تقسيم مي‌شوند. با يک حساب سرانگشتي مي‌توانيد اين دو نوع کمربند را از هم تشخيص دهيد. اگر کمربند به پهناي انگشت شست شما بود، معلوم مي‌شود که کمربند مخصوص لباس‌هاي رسمي است . هر کمربندي که از اين اندازه پهن‌تر باشد نوع معمولي است و به درد لباس‌هاي رسمي نمي‌خورد. اگر نتوانستيد با کمک اين راهنمايي کمربندها را به خوبي از هم تشخيص دهيد، بايد بدانيد که از ظاهر کمربند نيز مي‌توانيد پي به نوع آن ببريد. کمربندهاي اسپرت معمولا رنگ‌هايي براق دارند، در صورتي که کمربندهاي رسمي رنگ و بافت‌هايي صاف و مات دارند. خوب است که حداقل يکي از هر نوع را در کمد لباس‌هايتان داشته باشيد .تنوع جنس و رنگ محصولات ما کمک میکند که آراسته تر از همیشه در مجالس بنظر بیایید و این یک افتخار برای ماست!

 

جهت دیدن کاتالوگ محصولات وارداتی کلیک کنید!