جا سویچی تبلیغاتی ارزان جا سویچی تبلیغاتی تعداد کم جا سویچی تبلیغاتی تیراژ کم جا سویچی تبلیغاتی چرم تعداد پایین جا سویچی تبلیغاتی چرم تیراژ پایین جا سویچی تبلیغاتی چرم ترکیه جا سویچی تبلیغاتی چرم ایتالیا جا سویچی تبلیغاتی چرم اروپایی جا سویچی تبلیغاتی چرم برند جا سویچی تبلیغاتی چرم مارک

جاسوئیچی تبلیغاتی

نوشته شده در نوشته شده در جاسوئیچی تبلیغاتی چرم, محصولات ویژه

هر شخص حقيقي و حقوقي هدف خاصي براي تبليغ محصول و خدمات خود دنبال مي كند.به طور كلي خواسته هاي مديران شركت ها ، كارخانجات و صاحبان مشاغل در قالب موارد زير خلاصه مي شود.

1- گرفتن سهم بیشتری از بازار

2- افزايش درآمد

3- تداوم فروش

4- معرفي محصول جديد

5- كسب اعتبار و شهرت

6- حضور در بازار و فراموش نشدن

صاحب نظران معتقدند براي تاثيرگذار بودن تبليغات بايد تبلیغی انتخاب شود كه:

1ـ ماندگار باشد 2- تاثيرگذار باشد 3- فراگير باشد (تيراژ بالا داشته باشد)  4-قيمت در قبال ارزش كار داشته باشد و نياز تبليغ با هر بودجه اي را فراهم آورد .با توجه به ماندگاری چندین ساله چرم و استفاده مکرر و روزانه از دسته کلید ،استفاده از تبلیغات بر روی جاسویچی چرم طبیعی با داشتن خصیصه های ذکر شده در بین صاحبان شغل و مدیران از درجه اهمیت خاصی برخوردار است . ما با ظرافت کار و طراحی به روز ،جذاب و بی نظیر جاسویچی های چرم اروپایی شما را در نیل به این هدف یاری خواهیم کرد تا بیشتر از گذشته و با ابهت تر از سایر رقبای کاری نمایان شوید!

محصولات اسپانیایی ،ایتالیایی و ترکیه ای سفارشی ما در 210 مدل از تیراژ محدود 1 عدد شروع !!! (با پرداخت مبلغی مازاد )،و تا هر تعداد سفارش تقدیم میگردد(تخفیف سفارش عمده در حد نرخ محصولات ایرانی ) و این یک وجه تمایز ما با تولیدیهای ایرانی است.شما در سفارشات عمده می توانید از چند رنگ متفاوت نیز سفارش دهید!! رنگبندی ، طراحی و تولید لوکس اروپایی ، حک لیزری و با عالیترین رزولیشن و خوانایی منحصر به خود ، کیفیت چرم (استفاده از انواع مختلف چرم بز -اسب-گاو-بوفالو -شتر مرغ – گاومیش ) ، بسیار متفاوت و بسیار متنوع تر از محصولات ایرانی است زیرا مشتریان ما نیز منحصر به فرد هستند!

جهت دیدن کاتالوگ محصولات وارداتی کلیک کنید!